Mūsu vēsture

TENAX PANEL, šobrīd.

2020. gads

TENAX PANEL apvieno pamatīgu TENAX grupas darbības vēsturi ar atvērtību jaunām iespējām un plānveidīgu izaugsmi. 2020. gadā pastiprināti tiek likts uzsvars uz ražotnes attīstību un paplašināšanu, lai spētu palielināt ražošanas kapacitāti, apmierinot klientu vajadzības un saīsinot sendvičpaneļu piegādes termiņus.

Jūlijā esam nodevuši ekspluatācijā gatavās produkcijas laukumu vairāk nekā 10000m2 platībā, kā arī ir ielikti pamati papildus kondicionēšanās telpas piebūvei 800m2 platībā, kas ļaus palielināt tieši PIR paneļu diennakts ražošanas jaudas.

2019. gads

TENAX PANEL ir TENAX grupas sendvičtipa paneļu ražošanas uzņēmums, kurš kā atsevišķa juridiska persona tika dibināts 2018. gada decembrī, veicot ražošanas uzņēmuma TENAPORS restrukturizāciju un izveidojot divus jaunus grupas uzņēmumus. Tas tika darīts, lai turpinātu attīstīt sendvičtipa paneļu un armēto konstrukciju ražošanu, kā arī izolācijas un polistirola materiālu tirdzniecību, katram no jaunajiem uzņēmumiem nosakot atsevišķu darba kārtību un turpinot izstrādāt jaunus risinājumus mūsu klientiem katrā no šīm jomām.

2015. gads

Tiek izveidota jauna un moderna sendvičpaneļu ražotne Lauku ielā, Dobelē.

2013. gads

Jaunas ražotnes iegāde un EPS materiālu ražošanas uzsākšana Valmierā.

2007. gads

Uzsākam TENAPORS DECOR ražošanu.

Ēkas fasāde ir “vizītkarte” – ārsienas nodrošina ne tikai mehānisko un iekštelpu mikroklimata funkciju, bet tai ir jābūt arī vizuāli pievilcīgai! Veidojiet fasādi par estētiski baudāmu šedevru, iztrūkstošais elements bieži vien ir dekoratīvie elementi, kas ikvienai ēkai var piešķirt individuālu fasādi.

2007. gads

Uzsākam TENAPORS CERAMIC ražošanu.

TENAPORS CERAMIC sistēma ir paredzēta ēku ārsienu siltināšanai un dekoratīvai apdarei. Izmantojot TENAPORS CERAMIC ēku fasādes apdarē (vai būves virszemes daļu, piemēram pamatu), iegūstam augstvērtīgu ķieģeļu mūra sienas efektu vienlaicīgi ar efektīvu sienas siltumizolāciju. TENAPORS CERAMIC plātņu savstarpējais savienojums pa perimetru ir ar speciāli veidotu fāzējumu, kas novērš siltuma zudumus caur plātņu savienojumu un plātņu savienojuma vietās nav nepieciešama papildus blīvēšana ar siltumizolāciju.

2007. gads

SIA TENAPORS ir siltumizolācijas materiālu, sendvičtipa paneļu un paliekošo veidņu sistēmu ražotājs.

2007. gads

SIA TENACHEM ir būvķīmijas, stikla pakešu un celtniecības hermētiķu, kā arī dažādu līmju ražotājs.

2007. gads

RESTRUKTURIZĀCIJA

2007. gadā, ar nolūku veicināt kompānijas darbības efektivitāti, uzņēmuma darbība tika restrukturizēta atbilstoši uzņēmuma darbības virzieniem un produktu specifikai, tā rezultātā SIA TENAX nodibināja divus meitas uzņēmumus – SIA TENAPORS un SIA TENACHEM . Tādejādi tika izveidota TENAX grupa.

2004.-2006. gads

Sendvičpanelis un Dobeles Panelis

Radīti un prezentēti klientiem 2 spēcīgi produkti SENDVIČPANELIS un DOBELES PANELIS, kas šobrīd ieņem vadošās pozīcijas savā tirgus nišā ne tikai Baltijas valstīs bet arī Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Somijā.

1991. gads

Tiek dibināts Tenax

SIA TENAX, lielākais būvķīmijas, celtniecības hermētiķu, sendvičtipa paneļu un siltumizolācijas materiālu ražotājs Baltijas valstīs, viens no vadošajiem stikla pakešu hermētiķu ražotājiem pasaulē, ir dibināts Dobelē, Latvijā, 1991.gadā. SIA TENAX darbības pamatprincips kopš darbības pirmsākumiem – būt stabilam un uzticamam partnerim saviem darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem, nodrošinot uzņēmuma darbības atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem visās uzņēmuma darbības sfērās.