PIR/PUR SENDVIČPANEĻI

Sendvičpaneļi TENAX ar putu poliuretāna (PUR) starpslāni ir īpaši piemēroti konstrukcijām ar ļoti augstām siltumtehniskajām prasībām.

Sendvičtipa paneļi ir celtniecības materiāls, kuru izmanto industriālo ēku (veikali, noliktavas, ražošanas ēkas, saldētavas, sporta zāles u.c.) būvniecībā. Paneļus montē uz metāla, koka vai betona kolonnām.

Sendvičpaneļus TENAX izgatavo plašā biezuma intervālā, ar dažādiem siltumizolācijas starpslāņiem, sānu malu savienojumiem un tērauda segslāņa profiliem, kas būtiski ietekmē konstrukcijas funkcionālās īpašības un izskatu.

KategorijaPielietojumsGarums, mmStiprinājumsUgunsreakcijas klaseUgunsizturībaCena
Pēc meklētajiem kritērijiem nav atrasts neviens produkts
Pēc meklētajiem kritērijiem nav atrasts neviens produkts

PIR/PUR Sendvičpaneļu īpašības un izmantošana

PIR/PUR sendvičpaneļi ir aizvien populārāks celtniecības materiāls, kas ir gan ekonomisks, gan ērti izmantojams plašam ēku veidu klāstam. Šajā rakstā tiks aplūkotas šo paneļu galvenās īpašības, lietošanas priekšrocības un praktiski padomi to izmantošanai.

Kas ir PIR/PUR Sendvičpaneļi?

PIR/PUR sendvičpaneļi ir celtniecības materiāls, kas sastāv no divām tērauda loksnēm un starp tām izvietota siltumizolācijas materiāla. Šis materiāls var būt gan putu polistirens (EPS), gan minerālvate (MW), gan poliizocianurāts (PIR/PUR).

MW Paneļi

Minerālvate ir materiāls ar lieliskām ugunsdrošības īpašībām. Šo materiālu izmanto galvenokārt fasādēm un jumtiem, kur nepieciešama augsta ugunsizturība.

PIR/PUR Paneļi

PIR/PUR ir īpaši izturīgs putu materiāls ar labākajām siltumizolācijas īpašībām. Šos paneļus izmanto sienām, jumtiem ar mazu vai vidēja slīpuma leņķi, kā arī dzesēšanas iekārtām kā apšuvuma materiālu. PIR/PUR paneļi ir neaizstājami aukstuma noliktavu būvēšanā.

Sendvičpaneļu priekšrocības

Sendvičpaneļi ir izdevīgi vairāku iemeslu dēļ. Tie ir viegli, ekonomiski un vienkārši montējami, turklāt ar tiem var strādāt bez smagās tehnikas izmantošanas. Arī sendvičpaneļu mazais svars ļauj ietaupīt, jo nav nepieciešams būvēt masīvus pamatus.

Ātra un vienkārša montāža

Sendvičpaneļi ir gatavi lietošanai uzreiz pēc piegādes. Tie tiek sagatavoti vajadzīgajā izmērā un krāsā, un tiek piegādāti objektā pilnībā gatavā veidā – jau ar iekšējo un ārējo apdari. Tādējādi, montējot būves sienas un jumtu, nav nepieciešami papildus apdares darbi.

Ilgmūžība

Lai gan sendvičpaneļi ir salīdzinoši ekonomiskāks materiāls, tas nenozīmē, ka tie ir zemas kvalitātes. Ja tiek ievēroti visi uzstādīšanas noteikumi, sendvičpaneļi kalpos ilgi un uzticami.

Kā izvēlēties pareizos sendvičpaneļus?

Sendvičpaneļu izvēle ir atkarīga no konkrētā projekta prasībām. Ir svarīgi ņemt vērā gan ēkas funkciju, gan klimatiskos apstākļus, gan arī budžetu. Ir svarīgi konsultēties ar speciālistiem, lai izvēlētos vispiemērotāko materiālu.

EPS, MWF vai PIR/PUR?

EPS paneļi ir piemēroti vispārīgām būvniecības vajadzībām, piemēram, pamatu, sienas un jumta izveidei. MWF paneļus izmanto, ja ir nepieciešama augsta ugunsizturība. Bet PIR/PUR paneļi ir nepārspējami, ja runa ir par aukstuma noliktavu būvēšanu vai citām situācijām, kur nepieciešamas augstas siltumizolācijas īpašības.

Kā pareizi uzstādīt sendvičpaneļus?

Sendvičpaneļu uzstādīšana ir relatīvi vienkārša, tomēr ir svarīgi ievērot dažus noteikumus, lai nodrošinātu labāko iespējamo rezultātu. Ir svarīgi ievērot ražotāja norādījumus, kā arī jānodrošina pienācīga darba drošība.

Sagatavošanās darbi

Pirms sendvičpaneļu uzstādīšanas ir nepieciešams sagatavot būvēšanas vietu. Tas ietver pamatu izlīdzināšanu un pārbaudi, vai nav nekādu šķēršļu, kas varētu traucēt paneļu uzstādīšanu.

Montāža

Sendvičpaneļus uzstāda saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Ir svarīgi nodrošināt, ka paneļi tiek pareizi saspiesti un savienoti, lai nodrošinātu labāko iespējamo siltumizolāciju un ciešu konstrukciju.

Pabeigšana

Pēc paneļu uzstādīšanas ir nepieciešams pārbaudīt, vai visi savienojumi ir cieši un vai nav nekādu redzamu defektu. Ja nepieciešams, var veikt arī papildu apdares darbus, piemēram, uzklāt aizsargkrāsu.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mūsu uzņēmums ir viens no vadošajiem sendvičpaneļu ražotājiem Baltijas valstīs. Mūsu produkcija ir augstas kvalitātes un mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, lai apmierinātu jebkuras būvniecības vajadzības. Mēs esam gatavi palīdzēt jums izvēlēties un uzstādīt sendvičpaneļus jūsu projektam.